Park Family Fun - Oświęcim

 

ulica: Zaborska 33
32-600 Oświęcim


Jednym z założeń podczas realizacji naszego projektu – Park Family Fun – była chęć stworzenia miejsca przyjaznego nie tylko dzieciom, ale całej rodzinie. Marzyliśmy o miejscu, w którym dzieci będą spędzać czas na beztroskiej zabawie w ciepłej i rodzinnej atmosferze.


Park Family Fun to idealne miejsce, w którym Wasza pociecha nie tylko kreatywnie spędzi czas na zabawie, ale zadba przy okazji o aktywność ruchową, bawiąc się na czteropoziomowej konstrukcji, skacząc, wspinając się i pokonując wyzwania, jakie dla nich przygotowaliśmy.

Wiemy, że naturalną potrzebą każdego małego człowiek jest przebywanie wśród innych dzieci. U nas spotkają rówieśników, chętnych do wspólnej zabawy i szaleństw. Uczyć się będą pozytywnych relacji i zapewnią odpowiednią dawkę radości i niezapomnianych wrażeń.

Zadbaliśmy wszelką miarą o bezpieczeństwo maluchów. Nie szczędziliśmy starań, aby każdy zaprojektowany element był przyjazny dla nich i nie tworzył niepotrzebnych, stresujących okoliczności.

Nie mogliśmy zapomnieć o strudzonych codziennymi obowiązkami rodzicach. W przytulnej kawiarence, delektując się ulubioną kawą lub aromatyczną herbatą, można znaleźć chwilę wytchnienia. Czeka tu na Państwa kolorowa prasa oraz dostęp do darmowego Internetu.

W naszym Parku Family Fun bez względu na pogodę – dzieci i rodzice będą się zawsze fantastycznie bawić i wypoczywać.

Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli przyjemność powitać Was w naszych progach
i zaprosić do wspólnego spędzania kilku niezapomnianych chwil.

telefon: 503 31 31 93

mail: biuro@prakfamilyfun.pl

 


Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek 12-20
Sobota-Niedziela 9-20


 
 

FUN CLIMB to sport, zabawa i niezapomniane przeżycia. Jeśli szukasz miejsca na aktywne spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi, FUN CLIMB jest stworzony dla Ciebie! Znajdziesz tutaj przeszkody, z których każda stanowi inne wyzwanie. Wspinaj się po kolei i pokonaj wszystkie! FUN CLIMB to miejsce, które pozwoli Ci wspiąć się na wyżyny własnych możliwości i pokonać grawitację.

Nasz personel to zespół profesjonalistów, którzy dbają o bezpieczeństwo każdego uczestnika zabawy. Stosujemy tylko atestowany sprzęt najwyższej klasy oraz innowacyjne, amerykańskie urządzenia do autoasekuracji Trublue. Wykorzystują one przełomowy system magnetycznych hamulców, zapewniając pełne bezpieczeństwo, potwierdzone atestami i zgodnością z amerykańskimi i europejskimi normami. Dlatego skacząc nawet z najwyższej przeszkody, zawsze bezpiecznie i lekko wylądujesz na ziemi.

Wysokiej jakości konstrukcje pozwalają na wspólną zabawę dzieci wraz z rodzicami.

Konstrukcja posiada wymagane atesty i zapewnia bezpieczną zabawę.

PARK FAMILY FUN to jeden z największych i najatrakcyjniejszych Placów Zabaw w okolicy!

Powierzchnia zabawy na konstrukcji wynosi prawie 500m2, posiada 4 poziomy, a jej wysokość w najwyższym punkcie to aż 6,85m. Ponadto: tor gokartowy, profesjonalne trampoliny, strefa armatek, spider tower, kule do bujania, krokodyle bagno, rampy podwójna 12m falista zjeżdżalnia rodzinna, moduły wiszące, talerze obrotowe, przeszkody pionowe i poziome, poziomy zabezpieczone specjalną siatką zapewniającą bezpieczeństwo, specjalne bezpieczne moduły podłogowe, kącik malucha, jeździki, salka urodzinowa.